گریتینگ فولادی گریتینگ فلزی گریتینگ گالوانیزه

شرکت سرآمد پولاد پارس ، تولید کننده انواع گریتینگ :

گریتینگ های که از جنس فولاد ساخته می شود بر سه نوع گریتینگ تسمه درتسمه، تسمه در نیم تسمه و تسمه در میلگرد تقسیم می گردد. این نوع گریتینگ را مطابق با سفارش کارفرما و یا نقشه های طراح به وسیله تسمه های استاندارد که ابعاد آن نیز درنقشه ها می باشند، تولید میگردد. نوع جوشکاری گریتینگ، co2 می باشد. این نوع گریتینگ، با نام گریتینگ فلزی گریتینگ فولادی یا گریتینگ گالوانیزه شناخته میشود.

معمولا گریتینگ های تولید شده را پس از تمیز کاری، به علت مقاومت به خوردگی، روکش گالوانیزه گرم می کنند.

گریتینگ فلزی را معمولا از فولاد با جنس های (st37) بنا بر نیاز و خواست مشتری تولید می کنند. این نوع گریتینگ که به نام گریتینگ گالوانیزه و یا فولادی  مشهور است، بیشترین کاربرد را در صنعت پتروشیمی و نفت دارد. که برای سازه های فولادی و یا مخازن استفاده می گردد.

روش تولید گریتیگ فلزی بدین صورت می باشد که ابتدا تسمه های گریتیگ را به وسیله قالب مخصوص پانچ کاری می کنند و سپس به رابط (تسمه، میلگر، نیم تسمه) جوش می دهند و پس از تمیز کاری، گالوانیزه می شوند.

گریتینگ را در انواع و اندازه های مختلف و نیز بنا بر میزان نیروی بارگذاری شده و وزن گریتینگ مورد نیاز می توان با ابعاد تسمه مختلف طراحی و تولید نمود تا مناسب ترین قیمت گریتینگ را داشته باشیم.
بدین ترتیب که با افزایش ضخامت تسمه های گریتینگ و نیز میزان فاصله ی مابین آنها می توان میزان توان گریتینگ و وزن آن را مشخص نمود. لذا قیمت گریتینگ با توجه به نوع و ضخامت تسمه های گریتینگ و نیز وزن نهایی سفارش محاسبه می گردد.

تلفن دفتر تهران : 22854294 021

تلفن دفتر مرکزی :     33411072 - 026 و 33301571 - 026

همراه : 1139822- 0912  و  1112945- 0912

www.saramadpoolad.com

 

 

/ 0 نظر / 18 بازدید