شرکت سرآمد پولاد پارس

معرفی شرکت:

شرکت سرآمد پولاد پارس در سال 1380تاسیس گردیده است.واحد ساخت و اجرا در این مجموعه به مساحت 6200 متر مربع شامل فضاهای اداری ، کارگاه ساخت و سندبلاست می باشد واحد مدیریت ، فروش ، طراحی و فنی مهندسی بازرگانی و مهندسی خرید به عهده دفتر مرکزی واقع در مهرشهر کرج گزارده شده است. این مجموعه با در اختیار داشتن ماشین آلات مورد لزوم ، توانایی تولید انواع سازه های فلزی و گریتینگ به صورت آبکاری گرم و  پروژه های صنعتی و عمرانی ، پلتفرم سرویس ، ماشین آلات خطوط انتقال و ... را دارا می باشد.   تولیدات این شرکت به روش جوشکاری (CO2(MIG/MAG تهیه می گردد تا عملیات گالوانیزاسیون به صورت کامل انجام گرفته و در نقاط جوشکاری شده مشکل عدم نفوذ روی صورت نپذیرد. استانداردهای ساخت مطابق (BGI588) و (DIN24531) و (DIN1055) و (DIN1580) و (DIN24537) می باشد. این مجموعه با همکاری مهندسین و کارشناسان کارآزموده و نظارت دقیق بر تولید و انجام کنترل کیفی (Q.C) و رفع عیوب در راستای ارتقای کیفی محصولات و رسیدن به استانداردهای جهانی تلاش می نماید.   

STEEL GRATING COMPANY PROFILE

 

Welcome to Steel Grating Limited, where we manufacture strong, safe, no-maintenance steel grating and accessories for a wide range of industrial uses.

 
Steel Grating Manufacturer
Aluminium Grating
 

  Architectural Solutions Most Popular Products
perforated metal  wire mesh  expanded metal  grating

grip strut  perf-o grip  molded grating  pultruded grating/ 1 نظر / 9 بازدید
h

سلام خوبي ؟ وبلاگ زيبايي داري اتفاقا من يه سايت دارم که خوشحال ميشم باهات تبادل لينک بکنم . اگر تو هم مايل بودي منو به اسم بهترين هاي ايران لينک کن و بهم بگو تا منم با افتخار لينکت کنم www.bestiran.ir